ELAZIĞ BOĞAZİÇİ SRC EĞİTİM MERKEZİ

Elazığ Boğaziçi SRC Eğitim Kurumu T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmi olarak yetkilendirilerek Mesleki Yeterlilik Eğitimleri vermek üzere kurulmuştur.

Elazığ Boğaziçi Mesleki Yeterlilik Kursumuz akreditesini Milli Eğitim Bakanlığından almış olup Milli Eğitim Bakanlığı hem ruhsatı hem de onayına sahiptir.

Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinen kurumumuz , deneyimli ve uzman kadrosu ile SRC yetki belgeleri için gerekli mesleki yeterlilik eğitimlerini uygulamakta, sınavlarda %100 başarıyı hedeflemekte , en önemlisi lider ve gelişmekte olan bir çok firmaya ,yöneticilerine , şoför personellerine ve siz şoförlere ulaştırma faaliyetlerindeki sağlıklı işleyiş kurallarının tam olarak öğretilmesi ve kazandırılmasını sağlamaktadır. Çağdaş alt yapımızla ve alanında en iyisi olan profesyonel kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliği arttırabilmek adına sürekli kendimizi geliştirdik. Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde düzenlenen yasal mevzuatlar takip edilerek doğru ve ,güncel bilgilere hakim olan kurumumuz güvenilirlik kazanmış ,herkesin tercih ettiği bir kurum olmuştur. Sektörün Öncü kurumu olmak ve bu başarılarımızı devam ettirebilmek için hizmet kalitesini düşürmeden, güler yüz ile doğrulardan ödün vermemeyi ilke edindik. Sizin de bize katılıp ‘ Bilinçli sürücü ‘ olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

SRC Belgesi eğitimlerinin tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Sizlerde bilgi almak veya ücretsiz seminer, eğitimlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşınız.

Sizlerde src belgesi ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyon

Karayolu taşımalarının ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenlenmesine katkıda bulunmak, taşımada düzeni ve güvenliğin, taşımacı, acente ve taşıma işleri komisyoncuları ile nakliyat ambarı ve kargo işletmeciliğinin ve benzeri hizmetlerin şartlarının bilinmesini sağlamak. Taşıma işlerinde istihdam edilenlerin niteliklerini, haklarını ve sorumlulukları ile , karayolu taşımalarının, diğer taşıma sistemleri ile birlikte birbirlerini tamamlayıcı olarak hizmet vermesinin ve mevcut imkânların daha yararlı bir şekilde kullanılmasının bilinmesini mümkün kılmaktır.

Vizyon

 

Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinerek nitelik yönünden değişime uyum gücü kazandırılmış bireyler yetiştirerek işletmelerin ve Türkiye ‘nin rekabet günü yükseltmek , Etik çalışma prensibi ile Türkiye nin öncü kurumu olmaktır.